polski psycholog Woking-Byfleet w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Woking-Byfleet polski psycholog nerwica Woking-Byfleet, leczenie bezsenności Woking-Byfleet, leczenie nerwicy Woking-Byfleet, polski psycholog ataki paniki Woking-Byfleet, polski psycholog borderline Woking-Byfleet, leczenie chad Woking-Byfleet, wsparcie alkoholików Woking-Byfleet, polski psycholog dla par Woking-Byfleet, terapia małżenśka Woking-Byfleet, polski psycholog terapia rodzinna Woking-Byfleet, wsparcie DDA Woking-Byfleet, kryzys w związku, myśli samobójcze Woking-Byfleet, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Woking-Byfleet możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.