polski psycholog Wilmersdorf Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Wilmersdorf, polski psycholog nerwica Wilmersdorf, leczenie bezsenności Wilmersdorf, leczenie nerwicy Wilmersdorf, polski psycholog ataki paniki Wilmersdorf, polski psycholog borderline Wilmersdorf, leczenie chad Wilmersdorf, wsparcie alkoholików Wilmersdorf, polski psycholog dla par Wilmersdorf, terapia małżenśka Wilmersdorf, polski psycholog terapia rodzinna Wilmersdorf, wsparcie DDA Wilmersdorf, kryzys w związku, myśli samobójcze Wilmersdorf, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Wilmersdorf możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.