polski psycholog Wexford Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Wexford, polski psycholog nerwica Wexford, leczenie bezsenności Wexford, leczenie nerwicy Wexford, polski psycholog ataki paniki Wexford, polski psycholog borderline Wexford, leczenie chad Wexford, wsparcie alkoholików Wexford, polski psycholog dla par Wexford, terapia małżenśka Wexford, polski psycholog terapia rodzinna Wexford, wsparcie DDA Wexford, kryzys w związku, myśli samobójcze Wexford, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Wexford możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.