polski psycholog Marchtrenk Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Marchtrenk, polski psycholog nerwica Marchtrenk, leczenie bezsenności Marchtrenk, leczenie nerwicy Marchtrenk, polski psycholog ataki paniki Marchtrenk, polski psycholog borderline Marchtrenk, leczenie chad Marchtrenk, wsparcie alkoholików Marchtrenk, polski psycholog dla par Marchtrenk, terapia małżenśka Marchtrenk, polski psycholog terapia rodzinna Marchtrenk, wsparcie DDA Marchtrenk, kryzys w związku, myśli samobójcze Marchtrenk, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Marchtrenk możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.