polski psycholog Cheadle and Gatley w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Cheadle and Gatley polski psycholog nerwica Cheadle and Gatley, leczenie bezsenności Cheadle and Gatley, leczenie nerwicy Cheadle and Gatley, polski psycholog ataki paniki Cheadle and Gatley, polski psycholog borderline Cheadle and Gatley, leczenie chad Cheadle and Gatley, wsparcie alkoholików Cheadle and Gatley, polski psycholog dla par Cheadle and Gatley, terapia małżenśka Cheadle and Gatley, polski psycholog terapia rodzinna Cheadle and Gatley, wsparcie DDA Cheadle and Gatley, kryzys w związku, myśli samobójcze Cheadle and Gatley, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Cheadle and Gatley możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.