polski psycholog Bad Vöslau Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Bad Vöslau, polski psycholog nerwica Bad Vöslau, leczenie bezsenności Bad Vöslau, leczenie nerwicy Bad Vöslau, polski psycholog ataki paniki Bad Vöslau, polski psycholog borderline Bad Vöslau, leczenie chad Bad Vöslau, wsparcie alkoholików Bad Vöslau, polski psycholog dla par Bad Vöslau, terapia małżenśka Bad Vöslau, polski psycholog terapia rodzinna Bad Vöslau, wsparcie DDA Bad Vöslau, kryzys w związku, myśli samobójcze Bad Vöslau, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bad Vöslau możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.