polski psycholog Attnang-Puchheim Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psycholog depresja Attnang-Puchheim, polski psycholog nerwica Attnang-Puchheim, leczenie bezsenności Attnang-Puchheim, leczenie nerwicy Attnang-Puchheim, polski psycholog ataki paniki Attnang-Puchheim, polski psycholog borderline Attnang-Puchheim, leczenie chad Attnang-Puchheim, wsparcie alkoholików Attnang-Puchheim, polski psycholog dla par Attnang-Puchheim, terapia małżenśka Attnang-Puchheim, polski psycholog terapia rodzinna Attnang-Puchheim, wsparcie DDA Attnang-Puchheim, kryzys w związku, myśli samobójcze Attnang-Puchheim, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Attnang-Puchheim możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.