Psychoterapia Online

mgr Rafał Skoczek

BIO:

Działam aktywnie na rzecz upowszechniania psychoterapii i edukacji seksualnej. Podczas praktyki zawodowej niosę pomoc, klientom/pacjentom, kierując się najwyższymi standardami etycznymi.

[site_reviews_summary assigned_to=”39427″]

Zapraszam na sesje psychoterapeutyczne online.

[site_reviews_form assign_to=”39427″] [site_reviews assigned_to=”39427″ display=”20″]

Psychoterapeuta, Seksuolog Kliniczny, Pedagog. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, par i rodzin. Pracuję z osobami: które doświadczają problemów w związkach, małżeństwie, w rodzinie, znajdują się w krytycznej sytuacji życiowej, cierpią z powodu utraty bliskiej osoby, przeżywają lęk, depresję, żałobę, odczuwają różne dolegliwości bez wyraźnej przyczyny. Działam aktywnie na rzecz upowszechniania psychoterapii i edukacji seksualnej. Podczas praktyki zawodowej niosę pomoc, klientom/pacjentom, kierując się najwyższymi standardami etycznymi. Prowadząc terapię nie tworzę niepotrzebnego dystansu, stawiam natomiast na bezpośredni kontakt i brak barier. W czasie spotkania towarzyszę Ci w zrozumieniu sytuacji oraz procesie zmieniania świadomości i zachowań. Serdecznie zapraszam

[salon/]

Psychoterapia

Dowiedz się więcej czym jest psychoterapia, jakie daje możliwości jakie są nurty czyli podejścia w psychoterapii i dlaczego rozwiązania takie jak psychoterapia online są w dzisiejszych czasach co raz bardziej popularne.

czytaj dalej