Psychoterapia Online

mgr Rafał Skoczek

BIO:

Działam aktywnie na rzecz upowszechniania psychoterapii i edukacji seksualnej. Podczas praktyki zawodowej niosę pomoc, klientom/pacjentom, kierując się najwyższymi standardami etycznymi.

0
0,0 rating
0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
Excellent0%
Very good0%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Zapraszam na sesje psychoterapeutyczne online.

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Psychoterapeuta, Seksuolog Kliniczny, Pedagog. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, par i rodzin. Pracuję z osobami: które doświadczają problemów w związkach, małżeństwie, w rodzinie, znajdują się w krytycznej sytuacji życiowej, cierpią z powodu utraty bliskiej osoby, przeżywają lęk, depresję, żałobę, odczuwają różne dolegliwości bez wyraźnej przyczyny. Działam aktywnie na rzecz upowszechniania psychoterapii i edukacji seksualnej. Podczas praktyki zawodowej niosę pomoc, klientom/pacjentom, kierując się najwyższymi standardami etycznymi. Prowadząc terapię nie tworzę niepotrzebnego dystansu, stawiam natomiast na bezpośredni kontakt i brak barier. W czasie spotkania towarzyszę Ci w zrozumieniu sytuacji oraz procesie zmieniania świadomości i zachowań. Serdecznie zapraszam

Zarezerwuj wizytę

Napisz czego potrzebujesz?

Razem

0.00 €

Psychoterapia

Dowiedz się więcej czym jest psychoterapia, jakie daje możliwości jakie są nurty czyli podejścia w psychoterapii i dlaczego rozwiązania takie jak psychoterapia online są w dzisiejszych czasach co raz bardziej popularne.

czytaj dalej