Psychoterapia Zduńska Wola +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psychoterapia depresja Zduńska Wola Psychoterapia nerwica Zduńska Wola, leczenie bezsenności Zduńska Wola, leczenie nerwicy Zduńska Wola, Psychoterapia ataki paniki Zduńska Wola, Psychoterapia borderline Zduńska Wola, leczenie chad Zduńska Wola, wsparcie alkoholików Zduńska Wola, Psychoterapia dla par Psychoterapia, terapia małżenśka Zduńska Wola, Psychoterapia terapia rodzinna Zduńska Wola, wsparcie DDA Zduńska Wola, kryzys w związku, myśli samobójcze Zduńska Wola, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Zduńska Wola możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.