Psychoterapia Mińsk Mazowiecki +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psychoterapia depresja Mińsk Mazowiecki Psychoterapia nerwica Mińsk Mazowiecki, leczenie bezsenności Mińsk Mazowiecki, leczenie nerwicy Mińsk Mazowiecki, Psychoterapia ataki paniki Mińsk Mazowiecki, Psychoterapia borderline Mińsk Mazowiecki, leczenie chad Mińsk Mazowiecki, wsparcie alkoholików Mińsk Mazowiecki, Psychoterapia dla par Psychoterapia, terapia małżenśka Mińsk Mazowiecki, Psychoterapia terapia rodzinna Mińsk Mazowiecki, wsparcie DDA Mińsk Mazowiecki, kryzys w związku, myśli samobójcze Mińsk Mazowiecki, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Mińsk Mazowiecki możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.