psychoterapeuta Zwettl-Niederösterreich Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Zwettl-Niederösterreich, psychoterapeuta nerwica Zwettl-Niederösterreich, leczenie bezsenności Zwettl-Niederösterreich, leczenie nerwicy Zwettl-Niederösterreich, psychoterapeuta ataki paniki Zwettl-Niederösterreich, psychoterapeuta borderline Zwettl-Niederösterreich, leczenie chad Zwettl-Niederösterreich, wsparcie alkoholików Zwettl-Niederösterreich, psychoterapeuta dla par Zwettl-Niederösterreich, terapia małżenśka Zwettl-Niederösterreich, psychoterapeuta terapia rodzinna Zwettl-Niederösterreich, wsparcie DDA Zwettl-Niederösterreich, kryzys w związku, myśli samobójcze Zwettl-Niederösterreich, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Zwettl-Niederösterreich możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.