Psychoterapeuta Skawina +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psychoterapeuta depresja Skawina Psychoterapeuta nerwica Skawina, leczenie bezsenności Skawina, leczenie nerwicy Skawina, Psychoterapeuta ataki paniki Skawina, Psychoterapeuta borderline Skawina, leczenie chad Skawina, wsparcie alkoholików Skawina, Psychoterapeuta dla par Psychoterapeuta, terapia małżenśka Skawina, Psychoterapeuta terapia rodzinna Skawina, wsparcie DDA Skawina, kryzys w związku, myśli samobójcze Skawina, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Skawina możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.