psychoterapeuta Prenzlauer Berg w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Prenzlauer Berg, psychoterapeuta nerwica Prenzlauer Berg, leczenie bezsenności Prenzlauer Berg, leczenie nerwicy Prenzlauer Berg, psychoterapeuta ataki paniki Prenzlauer Berg, psychoterapeuta borderline Prenzlauer Berg, leczenie chad Prenzlauer Berg, wsparcie alkoholików Prenzlauer Berg, psychoterapeuta dla par Prenzlauer Berg, terapia małżenśka Prenzlauer Berg, psychoterapeuta terapia rodzinna Prenzlauer Berg, wsparcie DDA Prenzlauer Berg, kryzys w związku, myśli samobójcze Prenzlauer Berg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Prenzlauer Berg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.