psychoterapeuta Oberwölz Stadt Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Oberwölz Stadt, psychoterapeuta nerwica Oberwölz Stadt, leczenie bezsenności Oberwölz Stadt, leczenie nerwicy Oberwölz Stadt, psychoterapeuta ataki paniki Oberwölz Stadt, psychoterapeuta borderline Oberwölz Stadt, leczenie chad Oberwölz Stadt, wsparcie alkoholików Oberwölz Stadt, psychoterapeuta dla par Oberwölz Stadt, terapia małżenśka Oberwölz Stadt, psychoterapeuta terapia rodzinna Oberwölz Stadt, wsparcie DDA Oberwölz Stadt, kryzys w związku, myśli samobójcze Oberwölz Stadt, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Oberwölz Stadt możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.