psychoterapeuta Neue Neustadt w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Neue Neustadt, psychoterapeuta nerwica Neue Neustadt, leczenie bezsenności Neue Neustadt, leczenie nerwicy Neue Neustadt, psychoterapeuta ataki paniki Neue Neustadt, psychoterapeuta borderline Neue Neustadt, leczenie chad Neue Neustadt, wsparcie alkoholików Neue Neustadt, psychoterapeuta dla par Neue Neustadt, terapia małżenśka Neue Neustadt, psychoterapeuta terapia rodzinna Neue Neustadt, wsparcie DDA Neue Neustadt, kryzys w związku, myśli samobójcze Neue Neustadt, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Neue Neustadt możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.