psychoterapeuta Neubrück Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Neubrück, psychoterapeuta nerwica Neubrück, leczenie bezsenności Neubrück, leczenie nerwicy Neubrück, psychoterapeuta ataki paniki Neubrück, psychoterapeuta borderline Neubrück, leczenie chad Neubrück, wsparcie alkoholików Neubrück, psychoterapeuta dla par Neubrück, terapia małżenśka Neubrück, psychoterapeuta terapia rodzinna Neubrück, wsparcie DDA Neubrück, kryzys w związku, myśli samobójcze Neubrück, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Neubrück możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.