psychoterapeuta Meix-devant-Virton w BELGII +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Meix-devant-Virton, psychoterapeuta nerwica Meix-devant-Virton, leczenie bezsenności Meix-devant-Virton, leczenie nerwicy Meix-devant-Virton, psychoterapeuta ataki paniki Meix-devant-Virton, psychoterapeuta borderline Meix-devant-Virton, leczenie chad Meix-devant-Virton, wsparcie alkoholików Meix-devant-Virton, psychoterapeuta dla par Meix-devant-Virton, terapia małżenśka Meix-devant-Virton, psychoterapeuta terapia rodzinna Meix-devant-Virton, wsparcie DDA Meix-devant-Virton, kryzys w związku, myśli samobójcze Meix-devant-Virton, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Meix-devant-Virton możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.