psychoterapeuta Langenfeld Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Langenfeld, psychoterapeuta nerwica Langenfeld, leczenie bezsenności Langenfeld, leczenie nerwicy Langenfeld, psychoterapeuta ataki paniki Langenfeld, psychoterapeuta borderline Langenfeld, leczenie chad Langenfeld, wsparcie alkoholików Langenfeld, psychoterapeuta dla par Langenfeld, terapia małżenśka Langenfeld, psychoterapeuta terapia rodzinna Langenfeld, wsparcie DDA Langenfeld, kryzys w związku, myśli samobójcze Langenfeld, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Langenfeld możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.