psychoterapeuta Kongens Lyngby Dania +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Kongens Lyngby, psychoterapeuta nerwica Kongens Lyngby, leczenie bezsenności Kongens Lyngby, leczenie nerwicy Kongens Lyngby, psychoterapeuta ataki paniki Kongens Lyngby, psychoterapeuta borderline Kongens Lyngby, leczenie chad Kongens Lyngby, wsparcie alkoholików Kongens Lyngby, psychoterapeuta dla par Kongens Lyngby, terapia małżenśka Kongens Lyngby, psychoterapeuta terapia rodzinna Kongens Lyngby, wsparcie DDA Kongens Lyngby, kryzys w związku, myśli samobójcze Kongens Lyngby, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Kongens Lyngby możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.