psychoterapeuta Goussainville we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Goussainville, psychoterapeuta nerwica Goussainville, leczenie bezsenności Goussainville, leczenie nerwicy Goussainville, psychoterapeuta ataki paniki Goussainville, psychoterapeuta borderline Goussainville, leczenie chad Goussainville, wsparcie alkoholików Goussainville, psychoterapeuta dla par Goussainville, terapia małżenśka Goussainville, psychoterapeuta terapia rodzinna Goussainville, wsparcie DDA Goussainville, kryzys w związku, myśli samobójcze Goussainville, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Goussainville możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.