psychoterapeuta Erlangen Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Erlangen, psychoterapeuta nerwica Erlangen, leczenie bezsenności Erlangen, leczenie nerwicy Erlangen, psychoterapeuta ataki paniki Erlangen, psychoterapeuta borderline Erlangen, leczenie chad Erlangen, wsparcie alkoholików Erlangen, psychoterapeuta dla par Erlangen, terapia małżenśka Erlangen, psychoterapeuta terapia rodzinna Erlangen, wsparcie DDA Erlangen, kryzys w związku, myśli samobójcze Erlangen, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Erlangen możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.