psychoterapeuta Drogheda Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Drogheda, psychoterapeuta nerwica Drogheda, leczenie bezsenności Drogheda, leczenie nerwicy Drogheda, psychoterapeuta ataki paniki Drogheda, psychoterapeuta borderline Drogheda, leczenie chad Drogheda, wsparcie alkoholików Drogheda, psychoterapeuta dla par Drogheda, terapia małżenśka Drogheda, psychoterapeuta terapia rodzinna Drogheda, wsparcie DDA Drogheda, kryzys w związku, myśli samobójcze Drogheda, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Drogheda możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.