psychoterapeuta Clenagh Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Clenagh, psychoterapeuta nerwica Clenagh, leczenie bezsenności Clenagh, leczenie nerwicy Clenagh, psychoterapeuta ataki paniki Clenagh, psychoterapeuta borderline Clenagh, leczenie chad Clenagh, wsparcie alkoholików Clenagh, psychoterapeuta dla par Clenagh, terapia małżenśka Clenagh, psychoterapeuta terapia rodzinna Clenagh, wsparcie DDA Clenagh, kryzys w związku, myśli samobójcze Clenagh, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Clenagh możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.