psychoterapeuta Cesano Maderno we Włoszech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Cesano Maderno, psychoterapeuta nerwica Cesano Maderno, leczenie bezsenności Cesano Maderno, leczenie nerwicy Cesano Maderno, psychoterapeuta ataki paniki Cesano Maderno, psychoterapeuta borderline Cesano Maderno, leczenie chad Cesano Maderno, wsparcie alkoholików Cesano Maderno, psychoterapeuta dla par Cesano Maderno, terapia małżenśka Cesano Maderno, psychoterapeuta terapia rodzinna Cesano Maderno, wsparcie DDA Cesano Maderno, kryzys w związku, myśli samobójcze Cesano Maderno, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Cesano Maderno możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.