psychoterapeuta Braunau am Inn Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Braunau am Inn, psychoterapeuta nerwica Braunau am Inn, leczenie bezsenności Braunau am Inn, leczenie nerwicy Braunau am Inn, psychoterapeuta ataki paniki Braunau am Inn, psychoterapeuta borderline Braunau am Inn, leczenie chad Braunau am Inn, wsparcie alkoholików Braunau am Inn, psychoterapeuta dla par Braunau am Inn, terapia małżenśka Braunau am Inn, psychoterapeuta terapia rodzinna Braunau am Inn, wsparcie DDA Braunau am Inn, kryzys w związku, myśli samobójcze Braunau am Inn, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Braunau am Inn możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.