psychoterapeuta Bolzano Włochy2020-02-14T07:48:05+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

psychoterapeuta Bolzano we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Bolzano, psychoterapeuta nerwica Bolzano, leczenie bezsenności Bolzano, leczenie nerwicy Bolzano, psychoterapeuta ataki paniki Bolzano, psychoterapeuta borderline Bolzano, leczenie chad Bolzano, wsparcie alkoholików Bolzano, psychoterapeuta dla par Bolzano, terapia małżenśka Bolzano, psychoterapeuta terapia rodzinna Bolzano, wsparcie DDA Bolzano, kryzys w związku, myśli samobójcze Bolzano, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bolzano możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu