psychoterapeuta Benewent (Benevento) Włochy2020-03-14T01:08:23+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

psychoterapeuta Benewent (Benevento) we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Benewent (Benevento), psychoterapeuta nerwica Benewent (Benevento), leczenie bezsenności Benewent (Benevento), leczenie nerwicy Benewent (Benevento), psychoterapeuta ataki paniki Benewent (Benevento), psychoterapeuta borderline Benewent (Benevento), leczenie chad Benewent (Benevento), wsparcie alkoholików Benewent (Benevento), psychoterapeuta dla par Benewent (Benevento), terapia małżenśka Benewent (Benevento), psychoterapeuta terapia rodzinna Benewent (Benevento), wsparcie DDA Benewent (Benevento), kryzys w związku, myśli samobójcze Benewent (Benevento), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Benewent (Benevento) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu