psychoterapeuta Bad Hall Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Bad Hall, psychoterapeuta nerwica Bad Hall, leczenie bezsenności Bad Hall, leczenie nerwicy Bad Hall, psychoterapeuta ataki paniki Bad Hall, psychoterapeuta borderline Bad Hall, leczenie chad Bad Hall, wsparcie alkoholików Bad Hall, psychoterapeuta dla par Bad Hall, terapia małżenśka Bad Hall, psychoterapeuta terapia rodzinna Bad Hall, wsparcie DDA Bad Hall, kryzys w związku, myśli samobójcze Bad Hall, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bad Hall możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.