psychoterapeuta Ålesund Norwegia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psychoterapeuta depresja Ålesund, psychoterapeuta nerwica Ålesund, leczenie bezsenności Ålesund, leczenie nerwicy Ålesund, psychoterapeuta ataki paniki Ålesund, psychoterapeuta borderline Ålesund, leczenie chad Ålesund, wsparcie alkoholików Ålesund, psychoterapeuta dla par Ålesund, terapia małżenśka Ålesund, psychoterapeuta terapia rodzinna Ålesund, wsparcie DDA Ålesund, kryzys w związku, myśli samobójcze Ålesund, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ålesund możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.