psycholog Sutton Coldfield w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Sutton Coldfield psycholog nerwica Sutton Coldfield, leczenie bezsenności Sutton Coldfield, leczenie nerwicy Sutton Coldfield, psycholog ataki paniki Sutton Coldfield, psycholog borderline Sutton Coldfield, leczenie chad Sutton Coldfield, wsparcie alkoholików Sutton Coldfield, psycholog dla par Sutton Coldfield, terapia małżenśka Sutton Coldfield, psycholog terapia rodzinna Sutton Coldfield, wsparcie DDA Sutton Coldfield, kryzys w związku, myśli samobójcze Sutton Coldfield, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Sutton Coldfield możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.