psycholog Southend-on-Sea w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Southend-on-Sea psycholog nerwica Southend-on-Sea, leczenie bezsenności Southend-on-Sea, leczenie nerwicy Southend-on-Sea, psycholog ataki paniki Southend-on-Sea, psycholog borderline Southend-on-Sea, leczenie chad Southend-on-Sea, wsparcie alkoholików Southend-on-Sea, psycholog dla par Southend-on-Sea, terapia małżenśka Southend-on-Sea, psycholog terapia rodzinna Southend-on-Sea, wsparcie DDA Southend-on-Sea, kryzys w związku, myśli samobójcze Southend-on-Sea, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Southend-on-Sea możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.