psycholog Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse) w BELGII +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), psycholog nerwica Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), leczenie bezsenności Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), leczenie nerwicy Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), psycholog ataki paniki Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), psycholog borderline Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), leczenie chad Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), wsparcie alkoholików Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), psycholog dla par Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), terapia małżenśka Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), psycholog terapia rodzinna Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), wsparcie DDA Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), kryzys w związku, myśli samobójcze Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Sint-Genesius-Rode (fr. Rhode-Saint-Genèse) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.