Psycholog Siemianowice Śląskie +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psycholog depresja Siemianowice Śląskie Psycholog nerwica Siemianowice Śląskie, leczenie bezsenności Siemianowice Śląskie, leczenie nerwicy Siemianowice Śląskie, Psycholog ataki paniki Siemianowice Śląskie, Psycholog borderline Siemianowice Śląskie, leczenie chad Siemianowice Śląskie, wsparcie alkoholików Siemianowice Śląskie, Psycholog dla par Psycholog, terapia małżenśka Siemianowice Śląskie, Psycholog terapia rodzinna Siemianowice Śląskie, wsparcie DDA Siemianowice Śląskie, kryzys w związku, myśli samobójcze Siemianowice Śląskie, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Siemianowice Śląskie możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.