psycholog Schwäbisch Gmünd Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Schwäbisch Gmünd, psycholog nerwica Schwäbisch Gmünd, leczenie bezsenności Schwäbisch Gmünd, leczenie nerwicy Schwäbisch Gmünd, psycholog ataki paniki Schwäbisch Gmünd, psycholog borderline Schwäbisch Gmünd, leczenie chad Schwäbisch Gmünd, wsparcie alkoholików Schwäbisch Gmünd, psycholog dla par Schwäbisch Gmünd, terapia małżenśka Schwäbisch Gmünd, psycholog terapia rodzinna Schwäbisch Gmünd, wsparcie DDA Schwäbisch Gmünd, kryzys w związku, myśli samobójcze Schwäbisch Gmünd, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Schwäbisch Gmünd możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.