psycholog Sankt Augustin Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Sankt Augustin, psycholog nerwica Sankt Augustin, leczenie bezsenności Sankt Augustin, leczenie nerwicy Sankt Augustin, psycholog ataki paniki Sankt Augustin, psycholog borderline Sankt Augustin, leczenie chad Sankt Augustin, wsparcie alkoholików Sankt Augustin, psycholog dla par Sankt Augustin, terapia małżenśka Sankt Augustin, psycholog terapia rodzinna Sankt Augustin, wsparcie DDA Sankt Augustin, kryzys w związku, myśli samobójcze Sankt Augustin, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Sankt Augustin możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.