psycholog Saint-Dizier we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Saint-Dizier, psycholog nerwica Saint-Dizier, leczenie bezsenności Saint-Dizier, leczenie nerwicy Saint-Dizier, psycholog ataki paniki Saint-Dizier, psycholog borderline Saint-Dizier, leczenie chad Saint-Dizier, wsparcie alkoholików Saint-Dizier, psycholog dla par Saint-Dizier, terapia małżenśka Saint-Dizier, psycholog terapia rodzinna Saint-Dizier, wsparcie DDA Saint-Dizier, kryzys w związku, myśli samobójcze Saint-Dizier, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Saint-Dizier możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.