psycholog Rohrbach-Berg Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Rohrbach-Berg, psycholog nerwica Rohrbach-Berg, leczenie bezsenności Rohrbach-Berg, leczenie nerwicy Rohrbach-Berg, psycholog ataki paniki Rohrbach-Berg, psycholog borderline Rohrbach-Berg, leczenie chad Rohrbach-Berg, wsparcie alkoholików Rohrbach-Berg, psycholog dla par Rohrbach-Berg, terapia małżenśka Rohrbach-Berg, psycholog terapia rodzinna Rohrbach-Berg, wsparcie DDA Rohrbach-Berg, kryzys w związku, myśli samobójcze Rohrbach-Berg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Rohrbach-Berg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.