psycholog Ried im Innkreis Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Ried im Innkreis, psycholog nerwica Ried im Innkreis, leczenie bezsenności Ried im Innkreis, leczenie nerwicy Ried im Innkreis, psycholog ataki paniki Ried im Innkreis, psycholog borderline Ried im Innkreis, leczenie chad Ried im Innkreis, wsparcie alkoholików Ried im Innkreis, psycholog dla par Ried im Innkreis, terapia małżenśka Ried im Innkreis, psycholog terapia rodzinna Ried im Innkreis, wsparcie DDA Ried im Innkreis, kryzys w związku, myśli samobójcze Ried im Innkreis, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ried im Innkreis możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.