Psycholog Rejon ulicy Traugutta +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psycholog depresja Rejon ulicy Traugutta Psycholog nerwica Rejon ulicy Traugutta, leczenie bezsenności Rejon ulicy Traugutta, leczenie nerwicy Rejon ulicy Traugutta, Psycholog ataki paniki Rejon ulicy Traugutta, Psycholog borderline Rejon ulicy Traugutta, leczenie chad Rejon ulicy Traugutta, wsparcie alkoholików Rejon ulicy Traugutta, Psycholog dla par Psycholog, terapia małżenśka Rejon ulicy Traugutta, Psycholog terapia rodzinna Rejon ulicy Traugutta, wsparcie DDA Rejon ulicy Traugutta, kryzys w związku, myśli samobójcze Rejon ulicy Traugutta, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Rejon ulicy Traugutta możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.