psycholog Newcastle upon Tyne w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Newcastle upon Tyne psycholog nerwica Newcastle upon Tyne, leczenie bezsenności Newcastle upon Tyne, leczenie nerwicy Newcastle upon Tyne, psycholog ataki paniki Newcastle upon Tyne, psycholog borderline Newcastle upon Tyne, leczenie chad Newcastle upon Tyne, wsparcie alkoholików Newcastle upon Tyne, psycholog dla par Newcastle upon Tyne, terapia małżenśka Newcastle upon Tyne, psycholog terapia rodzinna Newcastle upon Tyne, wsparcie DDA Newcastle upon Tyne, kryzys w związku, myśli samobójcze Newcastle upon Tyne, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Newcastle upon Tyne możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.