psycholog Mönchengladbach w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Mönchengladbach, psycholog nerwica Mönchengladbach, leczenie bezsenności Mönchengladbach, leczenie nerwicy Mönchengladbach, psycholog ataki paniki Mönchengladbach, psycholog borderline Mönchengladbach, leczenie chad Mönchengladbach, wsparcie alkoholików Mönchengladbach, psycholog dla par Mönchengladbach, terapia małżenśka Mönchengladbach, psycholog terapia rodzinna Mönchengladbach, wsparcie DDA Mönchengladbach, kryzys w związku, myśli samobójcze Mönchengladbach, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Mönchengladbach możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.