psycholog Ludwigshafen am Rhein Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Ludwigshafen am Rhein, psycholog nerwica Ludwigshafen am Rhein, leczenie bezsenności Ludwigshafen am Rhein, leczenie nerwicy Ludwigshafen am Rhein, psycholog ataki paniki Ludwigshafen am Rhein, psycholog borderline Ludwigshafen am Rhein, leczenie chad Ludwigshafen am Rhein, wsparcie alkoholików Ludwigshafen am Rhein, psycholog dla par Ludwigshafen am Rhein, terapia małżenśka Ludwigshafen am Rhein, psycholog terapia rodzinna Ludwigshafen am Rhein, wsparcie DDA Ludwigshafen am Rhein, kryzys w związku, myśli samobójcze Ludwigshafen am Rhein, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ludwigshafen am Rhein możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.