Psycholog Łaziska Górne +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psycholog depresja Łaziska Górne Psycholog nerwica Łaziska Górne, leczenie bezsenności Łaziska Górne, leczenie nerwicy Łaziska Górne, Psycholog ataki paniki Łaziska Górne, Psycholog borderline Łaziska Górne, leczenie chad Łaziska Górne, wsparcie alkoholików Łaziska Górne, Psycholog dla par Psycholog, terapia małżenśka Łaziska Górne, Psycholog terapia rodzinna Łaziska Górne, wsparcie DDA Łaziska Górne, kryzys w związku, myśli samobójcze Łaziska Górne, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Łaziska Górne możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.