psycholog Kingston upon Hull w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Kingston upon Hull psycholog nerwica Kingston upon Hull, leczenie bezsenności Kingston upon Hull, leczenie nerwicy Kingston upon Hull, psycholog ataki paniki Kingston upon Hull, psycholog borderline Kingston upon Hull, leczenie chad Kingston upon Hull, wsparcie alkoholików Kingston upon Hull, psycholog dla par Kingston upon Hull, terapia małżenśka Kingston upon Hull, psycholog terapia rodzinna Kingston upon Hull, wsparcie DDA Kingston upon Hull, kryzys w związku, myśli samobójcze Kingston upon Hull, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Kingston upon Hull możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.