psycholog Jennersdorf Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Jennersdorf, psycholog nerwica Jennersdorf, leczenie bezsenności Jennersdorf, leczenie nerwicy Jennersdorf, psycholog ataki paniki Jennersdorf, psycholog borderline Jennersdorf, leczenie chad Jennersdorf, wsparcie alkoholików Jennersdorf, psycholog dla par Jennersdorf, terapia małżenśka Jennersdorf, psycholog terapia rodzinna Jennersdorf, wsparcie DDA Jennersdorf, kryzys w związku, myśli samobójcze Jennersdorf, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Jennersdorf możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.