psycholog Hendrik-Ido-Ambacht Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Hendrik-Ido-Ambacht, psycholog nerwica Hendrik-Ido-Ambacht, leczenie bezsenności Hendrik-Ido-Ambacht, leczenie nerwicy Hendrik-Ido-Ambacht, psycholog ataki paniki Hendrik-Ido-Ambacht, psycholog borderline Hendrik-Ido-Ambacht, leczenie chad Hendrik-Ido-Ambacht, wsparcie alkoholików Hendrik-Ido-Ambacht, psycholog dla par Hendrik-Ido-Ambacht, terapia małżenśka Hendrik-Ido-Ambacht, psycholog terapia rodzinna Hendrik-Ido-Ambacht, wsparcie DDA Hendrik-Ido-Ambacht, kryzys w związku, myśli samobójcze Hendrik-Ido-Ambacht, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Hendrik-Ido-Ambacht możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.