psycholog Hemel Hempstead w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Hemel Hempstead psycholog nerwica Hemel Hempstead, leczenie bezsenności Hemel Hempstead, leczenie nerwicy Hemel Hempstead, psycholog ataki paniki Hemel Hempstead, psycholog borderline Hemel Hempstead, leczenie chad Hemel Hempstead, wsparcie alkoholików Hemel Hempstead, psycholog dla par Hemel Hempstead, terapia małżenśka Hemel Hempstead, psycholog terapia rodzinna Hemel Hempstead, wsparcie DDA Hemel Hempstead, kryzys w związku, myśli samobójcze Hemel Hempstead, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Hemel Hempstead możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.