psycholog Hall in Tirol Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Hall in Tirol, psycholog nerwica Hall in Tirol, leczenie bezsenności Hall in Tirol, leczenie nerwicy Hall in Tirol, psycholog ataki paniki Hall in Tirol, psycholog borderline Hall in Tirol, leczenie chad Hall in Tirol, wsparcie alkoholików Hall in Tirol, psycholog dla par Hall in Tirol, terapia małżenśka Hall in Tirol, psycholog terapia rodzinna Hall in Tirol, wsparcie DDA Hall in Tirol, kryzys w związku, myśli samobójcze Hall in Tirol, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Hall in Tirol możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.