psycholog Feldkirchen in Kärnten Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Feldkirchen in Kärnten, psycholog nerwica Feldkirchen in Kärnten, leczenie bezsenności Feldkirchen in Kärnten, leczenie nerwicy Feldkirchen in Kärnten, psycholog ataki paniki Feldkirchen in Kärnten, psycholog borderline Feldkirchen in Kärnten, leczenie chad Feldkirchen in Kärnten, wsparcie alkoholików Feldkirchen in Kärnten, psycholog dla par Feldkirchen in Kärnten, terapia małżenśka Feldkirchen in Kärnten, psycholog terapia rodzinna Feldkirchen in Kärnten, wsparcie DDA Feldkirchen in Kärnten, kryzys w związku, myśli samobójcze Feldkirchen in Kärnten, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Feldkirchen in Kärnten możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.