psycholog Castelfranco Emilia Włochy2018-08-22T05:14:18+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

psycholog Castelfranco Emilia we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Castelfranco Emilia, psycholog nerwica Castelfranco Emilia, leczenie bezsenności Castelfranco Emilia, leczenie nerwicy Castelfranco Emilia, psycholog ataki paniki Castelfranco Emilia, psycholog borderline Castelfranco Emilia, leczenie chad Castelfranco Emilia, wsparcie alkoholików Castelfranco Emilia, psycholog dla par Castelfranco Emilia, terapia małżenśka Castelfranco Emilia, psycholog terapia rodzinna Castelfranco Emilia, wsparcie DDA Castelfranco Emilia, kryzys w związku, myśli samobójcze Castelfranco Emilia, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Castelfranco Emilia możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy,

Psychoterapia uzależnień od marihuany

Uzależnienie od marihuany – gdzie szukać wsparcia? Nikt nie wie, ilu ich jest, bo nikt nie prowadził takich badań. Tymczasem w mediach społecznościowych, wśród Polaków żyjących w Holandii, coraz częściej